אודות החברה: 

חברת Up Travel Plus  פועלת בשוק התיירות שנים רבות. שביעות רצון של לקוחותינו היא ההוכחה האולטימטיבית להצלחת החברה.

מחלקת טיולי "Up Travel Plus" מתמחה בשיווק ישיר של טיולים מאורגנים לחו"ל אשר מיועדים לקהל מטיילים סקרן ושוחר ידע, אשר מעוניין להרחיב אופקים ולהכיר את העולם. הטיולים של החברה פותחו והותאמו לציבור דיברי רוסית (כולל הדרכה בשפת האם) וכן לציבור דוברי עברית.

אנחנו, "ב-Up Travel Plus ", מאמינים שהמפתח לחוויה גיאוגרפית אמיתית הוא רמת ההדרכה. לכן, כל המדריכים שלנו הם לא רק אנשי מקצוע מנוסים ודוברי שפות זרות, מאירי פנים ובעלי ידע במגוון תחומים, אלא גם אנשים ש'התמכרו' לארץ היעד והתאהבו בתושביה, בנופיה ובתרבותה. יחד איתם, הופך הטיול למסע חד פעמי, אנושי ומרתק שכל כולו מפגש מסעיר ומרגש עם הטבע, ההיסטוריה והתרבות של המקום.

בנוסף לרמת הדרכה ושפת ההדרכה , אנו מתמחים בעיקר במדינות אסיה.  המסלולים משלבים אתרי טבע שאינם על מפת הטיולים הסטנדרטית, וכוללים מפגשים עם תרבויות מקומיות אותנטיות ובלתי שגרתיות. כדי להבטיח שכל יום בטיול ימוצה עד תום, אין בטיולים המאורגנים שלנו 'ימים חופשיים', ואין סיורי בחירה. כל יום בטיול הוא חלק הזדמנות לראות עוד תופעה ולגלות עוד פינה חבויה.

כמו כן, החברה Up Travel Plus מתמחה בארגון טיולים לשומרי מסורת תוך הקפדה על כללי הכשרות ושמירת השבת בטיולים (טיולים נבחרים בשפה העברית בלבד). 

נשמח לעמוד לשרותכם בכל עניין או שאלה

בברכה,

צוות הניהול ומדריכי החברה

סל קניות

סל הקניות ריק.